1
Webdesign
Výroba internetových prezentací a jejich provoz

Tvorba www stránek

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vyrobíme Vám atraktivní dynamické stránky, nově i s responzivním designem a spoustou dalších funkcí. Zajistíme jejich provoz.

Více informací

2
Redakční systém
Systém pro správu obsahu internetových stránek

Redakční systém Portia

S naším redakčním systémem můžete jednoduše aktualizovat své stránky bez znalosti použitých technologií.

Více informací

3
Internetový obchod
Kvalitní e-shop během velmi krátké doby

Internetový obchod

Řešení internetového obchodu na platformě Prestashop, včetně napojení na Vaše interní systémy a zajištění automatické výměny dat.

Více informací

4
Grafika & design
Tvorba logotypů, výroba CD vizitek a el. katalogů

Grafika a design

Navrhneme a zhotovíme Vám logo, plakáty, bannery, newslettery, interaktivní prezentaci, CD vizitku, elektronický katalog a další...

Více informací

Tvorba webových stránek

Vytvoříme pro Vás firemní internetovou prezentaci na míru. Potřebujete na svých webových stránkách publikovat články, aktuality, aktivně komunikovat se zákazníky a uceleně poskytovat informace? Nechcete se stále omezovat závislostí na Vašem administrátorovi? Řešením jsou webové stránky postavené na redakčním systému Portia. Pomocí našeho sofistikovaného redakčního systému můžete snadno a rychle spravovat a aktualizovat obsah celého webu.


Redakční a obchodní systémy

Vytváříme a vyvíjíme webové stránky od roku 1999 na platformě, která splňuje aktuální trendy, požadavky i standardy. Webové stránky a e-shopy stavíme na redakčních systémech Portia a Prestashop. Systémy jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbené díky svému intuitivnímu ovládání a vzhledu. Součástí služeb, které poskytujeme zákazníkům je školení na uživatelskou úroveň, při kterém se zákazník naučí, jak se systémem správně pracovat a zacházet.


Grafika a design

Grafický design je nejdůležitější částí internetové prezentace. Našim cílem je dosáhnout co největší shody mezi vzhledem webových stránek a požadavkem klienta. Oblastí naší působnosti je především programování a příprava redakčního systému pro zákazníka. Abychom dosáhli maximální spokojenosti klienta i v oblasti grafického vzhledu webových stránek, nabízíme šablony od profesionálních developerů. Zaručujeme kompatibilitu finálního produktu se všemi nejpoužívanějšími prohlížeči a nabízíme moderní design, který respektuje trendy současnosti.

Poslední projekty